HOCAOĞULLARI - HOTPOİNT; MONT VE KABAN İMALATI 1994 YILINDA  İSTANBUL -  BAYRAMPAŞA'DA YILDIZ TEKSTİL OLARAK KURULMUŞTUR.

 HOCAOĞULLARI - HOTPOİNT 2001 YILINDA ERKEK HAZIR GİYİM DALINDA  MONT, KABAN VE  PALTO İMALATI VE TOPTAN SATIŞINA BAŞLAMIŞTIR.  AYNI  YIL HOCAOĞLULLARI MAKİNA VE  TEKSTİL SAN.TİC. VE LTD. ŞTİ.  ADINI  ALARAK KURUMSALLAŞMAYA İLK ADIMI ATMIŞTIR.

 HOCAOĞULLARI - HOTPOİNT TESCİLLİ MARKAMIZ OLUP; SEKTÖRDE MONT,  KABAN VE PALTO  DALINDA KENDİNE SEÇKİN BİR YER EDİNMİŞ OLUP,  ZAMANINDA ÜRÜN TESLİMİ , UYGUN ÖDEME ,  KALİTELİ KUMAŞ SEÇİMİ VE  KALİTELİ İŞÇİLİK, SEÇKİN MEVSİMLİK(YAZLIK) VE KIŞ SEZON  MODELLERİYLE  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ, DÜRÜSTLÜĞÜ KENDİNE İLKE  EDİNMİŞTİR.

 HOCAOĞULLARI - HOTPOİNT LTD.ŞTİ.OLARAK HEDEFİMİZ, MARKALAŞMA  YOLUNDA DAHA  İLERİLERE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZLE TAŞIMAK,  SEÇKİN MARKALAR ARASINDA İÇ VE  DIŞ PAZARDA PAZAR PAYIMIZI  BÜYÜTMEKTİR.


  • MONT,KABAN
    erkek montu,erkek kabanı,palto,pardüse,erkek dış giyimi,erkek hazır giyim,tekstil,toptan satış ve imalatı
  • Mont, Kaban, Erkek Montu, Erkek Kabanı, Erkek Hazır Giyimi, Erkek Pardüse, Hotpoint, Hocaoğulları Tekstil Mont, Kaban, Erkek Montu, Erkek Kabanı, Erkek Hazır Giyimi, Erkek Pardüse, Hotpoint, Hocaoğulları Tekstil Mont, Kaban, Erkek Montu, Erkek Kabanı, Erkek Hazır Giyimi, Erkek Pardüse, Hotpoint, Hocaoğulları Tekstil Mont, Kaban, Erkek Montu, Erkek Kabanı, Erkek Hazır Giyimi, Erkek Pardüse, Hotpoint, Hocaoğulları Tekstil Mont, Kaban, Erkek Montu, Erkek Kabanı, Erkek Hazır Giyimi, Erkek Pardüse, Hotpoint, Hocaoğulları Tekstil Mont, Kaban, Erkek Montu, Erkek Kabanı, Erkek Hazır Giyimi, Erkek Pardüse, Hotpoint, Hocaoğulları Tekstil Mont, Kaban, Erkek Montu, Erkek Kabanı, Erkek Hazır Giyimi, Erkek Pardüse, Hotpoint, Hocaoğulları Tekstil