top of page

1994’den Günümüze

Hocaoğulları (HOTPOINT ) Tekstil İmalatı Ltd. Şti. 1994 yılında İstanbul Bayrampaşa’da YILDIZ TEKSTİL adı altında kurulmuştur.

Firmamız 2000 yılında HOCAOĞULLARI MAKİNA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. ismini alarak kurumsallaşma adına ilk adımı atmış olup HOTPOINT   markası ile Gaziosmanpaşa/Küçükköy San.Bölg.deki binasında erkek dış giyim sektöründe mont,kaban,palto ve pardüse üretimine devam etmiştir.

Hocaoğulları-HOTPOİNT tescilli markamız olup, 1994 Yılından günümüze Erkek  Hazır Giyim dalında Mont,Kaban,Palto , Pardesü  (kışlık & mevsimlik) İmalatı  ve Toptan satışına başlamıştır.

2017 Yılında HADIMKÖY’deki yeni fabrika binamızda Ürün Geliştirme,Tasarım ,Model çeşitliliğimiz ile erkek dış giyim sektöründe mont,kaban,palto ve pardüse üretim ve Toptan satış  faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Hocaoğulları-HOTPOİNT Erkek Hazır Giyim Sektöründe; mont,kaban,palto ve pardüse Moda ,model ve Tasarımı güncel olarak takip ederek her Sezon yeni ürünlerle zamanında ürün teslimi, Kaliteli Kumaş Seçimi ve Kaliteli İşçilik ile Mevsimlik(Yazlık) ve Kışlık Sezon Modelleriyle Müşteri Memnuniyeti odaklı Dürüstlüğü Kendine İlke edinmiştir.

ERKEK HAZIR GİYİM DE KIŞLIK VE MEVSİMLİK (YAZLIK) ÜRÜNLERİMİZ;

Erkek Hazır Giyim  Erkek Montu

Erkek Hazır Giyim  Erkek Kaban

Erkek Hazır Giyim  Erkek Palto

Erkek Hazır Giyim  Erkek Pardesü

Erkek Hazır Giyim  Erkek  Spor Modelleri

Hocaoğulları-HOTPOİNT Tekstil Ltd.Şti.  olarak hedefimiz;

Türkiye’de ve Dünya’da Pazar paylarımızı daha da arttırmak için;

 Erkek Dış Hazır Giyim sektöründeki güncel kumaş kalitelerini ,çeşitliliklerini  ve modellerini takip ederek yeni ürünlerimizi hazırlayıp siz Değerli Müşterilerimize daha İyi Hizmet vermektir.

yeni bına.png
bottom of page